Kaliteli hizmetler güçlü altyapı özelliklerine ihtiyaç duyar. Seray trans yılların tecrübesi ile edindiği deneyimlerini bu alanda ortaya koyarak geniş araç filosu, dünya çapında yaygın acenteleri, her ülkede farklı dilleri bilen farklı konularda uzman personelleri ile uluslararası taşımacılık sektöründe öncü bir kuruluş olmuştur. Yeni hizmetleri arasında Arnavutluk taşımacılık hizmetleri de bulunmakta, bu ülkede açtığı acentesi ile sevkiyat planları bu ülkeye kadar uzanmaktadır.

Arnavutluk Ülkesine Düzenli Olarak Taşıma, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılıkta Lider Firma

Deneyimlerini teknolojik gelişmelerle besleyen firma, uydu üzerinden araç takibi yaparak hizmet alan müşterilerine anlık raporlar verebilecek, varılacak adres için en doğru zamanlama tespit edilebilecektir. Firma olarak yurt dışındaki atılımlarınız için ithalat ve ihracat alanında geliştirdiğiniz projeler ve iş anlaşmalarının ulaşım kısmı güvenli ve zamanında adresten adrese teslimat sistemi ile tüm işlerinizin sistematik bir düzende ilerlemesi sağlanabilecektir.

Arnavutluk nakliye hizmetleri arasında ev ve ofis taşımacılığı hizmetleri bulunmakta hatta tekstil firmaları için araçlarda askılı iç dizaynlarla ürünlerin zarar görmeden ve kırışmadan yeni adresine ulaşması sağlanabilmektedir

Depo kullanım imkânı da sunulmakta karşılaşılan aksilikler ile oluşan aksamalarda eşyalarınız güvenli bir şekilde saklanabilmektedir. Fuar organizasyonları firmaların müşterileri ile birebir iletişim kurduğu tanıtım alanları olmakta, iyi değerlendirildiğinde çok az maliyetlerle büyük satış grafikleri elde edilebilmektedir. Seray trans fuar planlaması hizmetleri de sunmakta farklı ülkelerde yapılan fuar organizasyonlarına zamanında ve hızlı taşımacılık sistemi güvenle ulaşmanızı sağlayabilmektedir.

Arnavutluk parsiyel taşımacılık hizmetleri ile de birkaç firmanın tanıtım ürünlerini bir araç içerisinde götürebilme imkânı bulunmakta, eşyaların araç içerisinde karışmasını önleyecek bölmeler oluşturularak sunulan bu hizmet firma güvencesi altında tüm hizmetler gibi sigortalı olarak verilmektedir. Ayrıca tüm taşımacılık hizmetlerinde gümrük çözümleri sunulmakta gerekli prosedürler çok kısa zaman dilimleri içerisinde halledilebilmektedir. Firma olarak taşımacılık sektöründe her alanında sorunsuzluk hedeflemekte ve bunun gerekli tüm hizmetleri en profesyonel şekillerde sunabilmekteyiz.