35Balkan ülkeleri ithalat ve ihracat alanında son yıllarda ülkemizin en gözde seçenekleri olmaktadır. Bu alanda sorunsuzluğu ve güvenilirliği ile hizmetlerinde standartlık oluşturan Seraytras, uluslararası taşımacılığın en profesyonel şekli olarak piyasa da yerini korumaktadır. Bu hizmetler arasında Bulgaristan taşımacılık alanında Bulgarca bilen deneyimli personelleri ile sorunsuz teslimatlar yapılabilmektedir.

Kendi Alanlarında Türkiye’nin ve Dünyanın Önde Gelen Lider Kuruluşların Tercihi Olmaktan Onur Duyuyoruz.

Geniş araç filosu ile her gün düzenli sevkiyatlar yapılmakta kapınızdan alınan paketler yine varacağı adreste kapıya teslim edilmektedir. Profesyonellik her alanda uygun çözümler üretebilmeyi ve sorunsuzluk oluşturabilmeyi gerektirmekte, bu özelliklerimizle özellikle ithalat ve ihracat alanlarında atılımlarınızda en kaliteli ulaştırma hizmetlerini firma hizmetleri arasında bulabileceksiniz.

Firmamız ADR’li belgesi bulunduğundan tehlikeli maddeler de dâhil olmak üzere firmanızın her alışverişinde hızlı, güvenli ve sorunsuz taşımacılık hizmetleri ile ulaşım alanındaki danışmanı olabilecek standartlara sahip olmaktadır. Bulgaristan nakliye hizmetleri arasında ev, ofis, fuar taşımacılığı hizmetleri de bulunmakta uydu takibi ile tüm araçlar izlenebildiği için eşyalarınızı birebir takip edebilme imkânınız bulunabilmektedir. Geniş araç filosu içerisinde tüm araçlar firmaya bağlı olmakta Türkiye plakalı araçlarla dünyanın her noktasına kaliteli hizmetler ulaştırma hedefi ile firma taşımacılık sektöründe sürekli büyümektedir.

Gümrük çözümleri ile de hız kazanan taşımacılık hizmetleri, uzun yıllardır uluslar arası sektörde hizmet etmenin verdiği tecrübe ile bu profesyonelliğe ulaşmıştır. Ürün ve eşyalarınızda araçları tam bir şekilde doldurma gerekliliği bulunmamakta Bulgaristan parsiyel taşımacılık hizmetleri kurulan sevkiyat planları ile birlikte birkaç müşteri olarak aynı araç içerisinde eşya ya da ürünleriniz yolculuk edebileceklerdir. Günübirlik parsiyel çıkışlarımız da bulunmakta aynı kalite çok daha ekonomik fiyatlarla sunulabilmektedir. Farklı ihtiyaçlarınız için depo kullanım imkânı da sunan firma yurt dışında olduğu kadar iç nakliye alanında da yılların tecrübesi ile memnuniyet garantili hizmetler sunmaktadır. Balkan ülkelerinden olan Romanya ülkesine de düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğumuz Romanya Taşımacılık hizmetimizi günlük olarak yapmaktayız. İlgili sayfaya giderek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Diğer hizmetlerimizi ve çalışmalarımızı sitemiz üzerinden bulunan “Hizmetlerimiz” sayfasından detaylı bir şekilde inceleye bilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı ve kapsamlı bilgiyi 5 dilde uzman ekip arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.

“Seraytrans; Balkan ve Doğru Avrupa ülkelerinde Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Hizmetlerinde lider kuruluş.”