HAKKIMIZDA

Firmamız Seray Uluslararası Taşımacılık Şirketi 1998 yılında kurulmuştur. Dünya çapında hizmet sunan bir firmayız, 10 ülkede uluslararası acenta ofislerimiz bulunmaktadır..

0
ULUSLARARASI ACENTALAR
0
HER YIL KAT ETTİĞİMİZ YOL

Firmamız kurulduğu günden bugüne Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya, Arnavutluk ve Kosova ülkelerine yaptığımız komple ve günlük parsiyel çıkışlarımızla müşterilerimize en hızlı hizmeti sunmaktayız. Bu ülkelere yapılan taşımalarda kalitesini ispatlamış bir firmayız. 20 yıla yaklaşan tecrübemizle şimdi 5 yeni ülkeye daha hizmet vermeye başladık. Polonya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve Romanya bu ülkelere komple ve parsiyel çıkışlarımız başlamış en iyi hizmeti vermek için yatırımlarımızı tamamlamış durumdayız.

SERAY ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, 10 ÜLKEDE ACENTA AĞLARINI TAMAMLAMIŞ DURUMDADIR.

Seray Uluslararası taşımacılık insan kaynaklı ve teknoloji yatırımları ile müşteri odaklı hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Seray Uluslararası Taşımacılık, dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosu ile gönderilerinizin sevkiyatını planlar, gerektiği zaman gerektiği yerde istenilen koşullarda müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar. Üretim noktanızdan müşterilerinize ulaşana kadar geçen tüm süreçte gönderileriniz Seray Uluslararası Taşımacılık güvencesi altındadır.

MİSYON

Uluslararası Taşımacılık,gümrükleme,depolama,fiziksel dağıtım ve elleçleme alanında en üstün kalite ve en minimum maliyet politikalarının korunması,işbirliği yaptığımız müşterilerimizle taşımacılık konusunda en uygun maliyet,en yaratıcı,en hızlı,sürdürülebilir,düzenli lojistik servis sağlayıcısı olmak,tedarik zinciri yönetimindeki görevimizi müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda geliştirmek..

VİZYON

Piyasa ve sektör Teslimatlardaki kaza, hasar ve eksikliklerin sıfıra indirgenmesi, piyasadaki uygun maliyetlere hedeflenilmiş yönetim anlayışını karşılamak amacıyla uygun fiyatlandırma sağlamak, müşteri odaklı bakış açısı ile en hızlı en güvenilir taşıyıcı unvanının sürdürülebilirliği, başta 20 yıla yaklaşan balkan ülkelerine taşımacılıkta sektörün liderliğinin korunması, yeni başladığımız ülkelere en iyi hizmeti sunmak.

SERAY ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Türkiye ve Avrupa ülkelerinin önde gelen firmaların tercihi olmaktan gurur duyuyoruz. Kalite, güven ve %100 müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz!.

Zamanında Teslimat Garantisi

Seray Uluslararası Taşımacılık olarak müşterilerimize zamanında teslimat garantisi vermekteyiz.

Her Gün Gelişiyor ve Yenileniyoruz

Seray Uluslararası taşımacılık insan kaynaklı ve teknoloji yatırımları ile müşteri odaklı hizmet sunmayı amaçlamaktadır.