HAKKIMIZDA

Dünya çapında hizmet sunan Seray Uluslararası Taşımacılık Şirketi 1998 yılında kurulmuştur. 8 ülkede bulunan Uluslararası acente ofisleri ve 20 yılı aşan tecrübesiyle Seray, müşterilerine geniş ağ yapısı ile kaliteli lojistik çözümler/hizmetler sunmaktadır…

0
ULUSLARARASI ACENTELER
0
HER YIL KAT EDİLEN YOL

Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya, Arnavutluk, Bosna Hersek, Kosova, Sırbistan ve Romanya ülkelerine yaptığımız komple ve günlük parsiyel çıkışlarımızla müşterilerimize en hızlı hizmeti sunmaktayız. Bu ülkelere yapılan taşımalarda kalitesini ispatlamış bir firmayız.

MİSYON

Uluslararası Taşımacılık, Gümrükleme, Depolama, Fiziksel Dağıtım ve Elleçleme alanında en üstün kalite ve en minimum maliyet politikalarını hayata geçirmek ve sürdürülebilir kılmak, işbirliği yaptığımız müşterilerimizle maliyet, kalite ve hız parametreleri çerçevesinde tüm iş süreçlerin optimize edilmesini sağlamak, Lojistik ve Tedarik Zinciri ağlarımızı müşterilerimizin istek ve arzuları ışığında geliştirmek.

VİZYON

Lojistik sektöründe Ülkemiz ve Dünyada tanınan, söz sahibi bir firma olmak.

DEĞERLER

Etkin Müşteri Memnuniyeti sağlamak, Şeffaflık, Hesap verebilirlik, Çevre ve doğaya duyarlılık, Temel Etik İlkelere bağlılık, Güvenirlik

SERAY ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Türkiye ve Avrupa ülkelerinin önde gelen firmaların tercihi olmaktan gurur duyuyoruz. Kalite, güven ve %100 müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz!.

Zamanında Teslimat Garantisi

Seray Uluslararası Taşımacılık olarak müşterilerimize zamanında teslimat garantisi vermekteyiz.

Her Gün Gelişiyor ve Yenileniyoruz

Seray Uluslararası taşımacılık insan kaynaklı ve teknoloji yatırımları ile müşteri odaklı hizmet sunmayı amaçlamaktadır.