fbpx

Skip to Content

Category Archives: taşımacılık yapılan ülkeler

Minivan Express Servis Taşımacılık Hizmeti

Minivan Ekspres Taşımacılık Hizmeti

Minivan ekspres taşımacılık ile hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır. Ürünleriniz, gideceği yere bağlı olarak ortalama olarak 24 ile 84 saat civarında teslim edilir. Minivan ekspres taşımacılığı size lojistikte en hızlı çözümü sunar. Seray Uluslararası Taşımacılık olarak, modern araçlarımız ile 1,3 tona kadar olan yüklerinizi her yere taşıyoruz.

Minivan ekspres taşımacılığı ile garantili taşıma gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz çözümler diğer taşıma yöntemlerine göre daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomiktir. Ayrıca havayolu taşımacılığına göre de daha az evrak ve formalite işlemi ile taşıma işlemleriz gerçekleşir.

Minivan taşıma hizmetlerimiz tüm Avrupa’yı kapsamaktadır.

Minivan Ekspres Taşımacılığı Filomuz

Minivan ekspres taşımacılığı filomuzda geniş araç ağımız bulunmaktadır. Tüm araçlarımızda GPRS olup, yükünüzün en güvenli taşıma şartlarını gerçekleştirmek amacı ile gerekli donanıma sahiptir. Araçlarımız 7/24 takip edilir. Gönderilerinizin nerede olduğunun bilgisi tarafınıza iletilir.

Tüm şoförlerimiz konusunda uzman ve ekspres taşıma konusunda deneyimlidir. Uzun yıllar bu alanda çalışan deneyimli şoförler ile sevkiyatlarınız, tam zamanında istediğiniz yere eksiksiz ve hasarsız olarak yapılır.

En güvenilir minivan ekspres taşımacılığı yapan firmayız

Minivan ekspres taşımacılığı yapan firmalar içerisinde sunduğumuz hizmetler ile her zaman size en iyiyi vermek için çalışıyoruz. Ekip üyelerimizden, iş ortaklarımıza kadar uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler geliştiriyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti kadar çalışan memnuniyeti de önemlidir.

Size sunduklarımız;

  • Modern araçlar,
  • Deneyimli ve uzman kadro,
  • Tam zamanlı bilgi akışı,
  • Şeffaf hizmet anlayışı,
  • Tam zamanında teslimat,
  • %100 müşteri memnuniyeti,
  • 7/24 müşteri desteği,

Hizmetlerimiz özel araçlar ile ekspres ulaşımdır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Sektörde uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ile size her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Üstün ve kaliteli müşteri hizmetlerini uygun fiyat garantisi ile birleştirdik.

Araçlarımız, her türlü yükü en güvenli şekilde taşımaya uygundur. Müşteri memnuniyetini esas alan deneyimli şoförlerimiz yüklerinizi kapınızdan alarak müşterinizin kapısına kadar en güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırır.

Tüm araçlarımız tam zamanlı olarak takip edilmektedir. Yüklerinizin nerede, hangi aşamada olduğu konusunda ne zaman isterseniz bilgi alabilirsiniz. Hızlı ve garantili hizmetlerimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir.

Express Taşımacılık Uluslararası Hizmetlerimiz

Minivan ekspres hizmetlerimizde yükleriniz müşterinizin kapısına kadar güvenle gider ve teslim edilir. Uluslararası taşımacılıkta da aynı kaliteli çalışmayı minivan ekspres taşımacılığı ile devam ettiriyoruz.

Daha az formalite ve daha fazla hızlı teslimat süreçlerini sunuyoruz. Yükleriniz müşterinizin kapısına istediğini zamanda teslim edilir. Kapıdan kapıya taşımada en güvenilir firma olarak, ekspres taşımacılık uluslararası alanda lider konumdayız.

Uygun fiyat garantisi ve güvenli taşıma ihtiyaçlarınız için tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Tüm Avrupa’ya sunduğumuz ekspres taşımacılık hizmetlerimizi değerlendirebilir, profesyonel iş anlayışımızı birinci elden yaşayabilirsiniz.

Güvenilir hizmet anlayışı ile yüklerinizi özenle taşıyoruz.

0 3 Continue Reading →

Yunanistan Taşımacılıkta Güçlü Filo! | Seray Lojistik

Uluslararası taşımacılık alanında kaliteli hizmetler sunabilmek için gelişmiş bir düzen içerisinde sistematik bir şekilde ilerleyen çalışmalar ortaya çıkarmak gereklidir. Seray trans bu alanda yurt dışına açılan kapınız olmakta, ulaşım departmanı olarak tüm ihtiyaçlarınıza birebir cevaplar sunan hizmetler verebilmektedir. Balkan ülkelerine yapılan taşımacılık hizmetleri ile ithalat ve ihracat alanında Yunanistan taşımacılık hizmetleri ile adresten alıp varacağı adrese kadar uydu takibi ile izlenilen araçlarla güvenli ve zamanında teslimatlar yapılmaktadır.

0 4 Continue Reading →

Bulgaristan Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık

35Balkan ülkeleri ithalat ve ihracat alanında son yıllarda ülkemizin en gözde seçenekleri olmaktadır. Bu alanda sorunsuzluğu ve güvenilirliği ile hizmetlerinde standartlık oluşturan Seraytras, uluslararası taşımacılığın en profesyonel şekli olarak piyasa da yerini korumaktadır. Bu hizmetler arasında Bulgaristan taşımacılık alanında Bulgarca bilen deneyimli personelleri ile sorunsuz teslimatlar yapılabilmektedir.

0 1 Continue Reading →

Makedonya’da Nakliye ve Parsiyel Taşımacılıkta Öncü Kuruluş!

Birden fazla uluslararası ülkeye 20 yıla yaklaşan süredir tüm müşterilerimize aynı kaliteyle sunduğumuz hizmetlerimiz hız kesmeden devam etmekteyiz. Her müşterimize aynı kalite, aynı güvenilirlik ve aynı özveri ile hizmet sunmaktayız. Makedonya taşımacılıkta olduğu gibi, yaptığımız her işte ve sunduğumuz her hizmette yüksek performans göstermekte ve profesyonel anlamda çalışmalar yapmakla beraber, eğitimli ekibimiz firmamızın başta güvenilirlik ve kalite olan tüm ilkelerini benimsemiş kişilerden oluşmaktadır.

0 0 Continue Reading →

Arnavutluk Taşımacılık, Nakliye & Parsiyelde Seray Garantisi

Kaliteli hizmetler güçlü altyapı özelliklerine ihtiyaç duyar. Seray trans yılların tecrübesi ile edindiği deneyimlerini bu alanda ortaya koyarak geniş araç filosu, dünya çapında yaygın acenteleri, her ülkede farklı dilleri bilen farklı konularda uzman personelleri ile uluslararası taşımacılık sektöründe öncü bir kuruluş olmuştur. Yeni hizmetleri arasında Arnavutluk taşımacılık hizmetleri de bulunmakta, bu ülkede açtığı acentesi ile sevkiyat planları bu ülkeye kadar uzanmaktadır.

0 0 Continue Reading →

Ayrıcalıklı Kosova Taşımacılık ve Nakliye Faaliyetleri

Seray taşımacılık kalitesini kullanarak yeni bir taşıma alanı belirledik. Dünyanın dört bir yanına güvenilir ve hızlı bir taşıma gerçekleştirerek güven kazanan firmamız Kosova taşımacılık ile yepyeni faaliyetler ile müşterilerimize hizmet vermeye başlıyoruz. Lojistik alanının tüm denetimini ve bilgi birikimini kullanarak en son teknolojik araçlarımızı kullanarak en hızlı taşımacılık hizmetini vermek için çalışıyoruz.

0 0 Continue Reading →

Bosna Hersek’e Seray Lojistik İle Nakliyat ve Parsiyel Taşımacılık

dddsdsdsdsdsdsSeray Trans olarak artık Sırbistan’dayız! Farklı ülkeler arasında endüstriyel malların veya her alandan eşyanın taşınmasını sağlayan hizmetler uluslararası taşımacılık ya da nakliyat adı ile tanımlanmıştır. Bu hizmetler içerisinde çok sayıda farklı alana bölündüğünden dolayı kişiler uluslararası taşımacılık hizmetlerinden yararlandıklarında pek çok zaman kusurlu hizmetler almaları da söz konusu oluyor.

1 0 Continue Reading →

Güçlü Alt Yapı ile Romanya Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Faaliyetleri

Doğu Avrupa ülkelerinden olan Romanya, Türkiye tarafından en çok karayolu taşımacılığı sevkiyatı gerçekleştirilen ülkeler arasında yer almaktadır. Seray Lojistik olarak Bulgaristan, Macaristan, Slovakya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Romanya taşımacılık, nakliye ve parsiyel taşıma faaliyetlerimizi Romanya’nın başkenti olan Bükreş’e ve Romanya’nın diğer tüm noktalarını gerçekleştirmekteyiz. Diğer Doğu Avrupa ülkelerine yapmış olduğumuz çalışmalarımızı bu bağlantıdan inceleyebilirsiniz. Bu sayfa içerisinde sadece Romanya ülkesine gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimiz hakkında bilgi veriyor olacağız.

0 0 Continue Reading →

Güvenli Sırbistan Taşımacılık ile Hizmet Garantiniz Olsun!

Uluslararası alanda taşımacılık hizmetleri vermek üzere özellikle son yıllarda pek çok firma ortaya çıktı. Çoğu sadece küçük ölçekli taşımacılık hizmetleri vermekte olan ve deneyimsiz kişilerin kontrolüne bırakılmış olan bu firmalardan alınan hizmetler sonrasında birçok kişi aldığı hizmetlerden memnun kalmadığı noktasında birleşiyor. Yirmi yıla yaklaşan geçmişi ile birlikte Seray Uluslararası Taşımacılık Şirketi olarak uluslararası alandaki en güvenilir taşımacılık hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

0 0 Continue Reading →