Doğu Avrupa ülkelerinden olan Romanya, Türkiye tarafından en çok karayolu taşımacılığı sevkiyatı gerçekleştirilen ülkeler arasında yer almaktadır. Seray Lojistik olarak Bulgaristan, Macaristan, Slovakya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Romanya taşımacılık, nakliye ve parsiyel taşıma faaliyetlerimizi Romanya’nın başkenti olan Bükreş’e ve Romanya’nın diğer tüm noktalarını gerçekleştirmekteyiz. Diğer Doğu Avrupa ülkelerine yapmış olduğumuz çalışmalarımızı bu bağlantıdan inceleyebilirsiniz. Bu sayfa içerisinde sadece Romanya ülkesine gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimiz hakkında bilgi veriyor olacağız.

Romanya Ülkesine Nakliyat ve Parsiyel Çözümü

Seray Lojistik olarak Romanya ülkesine taşıma hizmeti talebinde bulunan müşterilerimize 1998 yılından günümüze uygun fiyat, son teknoloji alt yapısına sahip araç filomuz ile ürünlerinizi garanti kapsamında teslimatı gerçekleşecek noktaya ivedi şekilde ulaştırmaktayız.

Taşınacak yükün cinsine, hacmine, tipine göre istenilen noktaya göre taşımacılık hizmetlerimiz çeşitlendirerek, araçlarımızda taşınacak yükün tipine göre değişiklikler yapıyor ve  müşterilerimize en uygun ücret ile taşıma işleminin gerçekleştirmekteyiz. Eğer ürünleriniz az ve özel bir taşıma planın göre değilse daha ekonomik olması adına parsiyel türü taşıma işlemini tercih edebilirsiniz. Eğer ürünleriniz parsiyel değil de diğer Romanya nakliyat ve  taşıma hizmeti modellerine uygunsa tercihlerinizi ona göre belirlemeniz daha sağlıklı bütçenizi yönetmenizi sağlayacaktır. Tüm taşımacılık ve sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi uluslararası taşımacılık tamamını inceleyebilirsiniz.

Taşımacılık: Bir yükü bir noktadan diğer noktaya taşınmasına denmektedir. Bu işlem hem ülke içerisinde hem de ülke dışında gerçekleşmektedir. Kara, hava, deniz, demir yolu gibi bir çok ek seçenekler ile bu faaliyet gerçekleşmektedir. “Seray Lojistik olarak sadece Kara Taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.”

Nakliye: Aslında taşımacılık kelimesi ile anlamca ve faaliyet olarak aynıdır. Bu terimde sık kullanıldığı için sizlere tanımlamak istedik.

Parsiyel: Diğer kişilerin yükleri ile beraber aynı araçta aynı varış noktasına teslimatına denilen tabir ve işlemdir. Bu tür diğer modellere göre daha az maliyetlidir.

Romanya parsiyel taşımacılık tarafında sağlamış olduğumuz tüm hizmet ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmanız için tüm detayları ve terimsel bilgileri yukarıda sizler için derledik, soru işaretine neden olan hususlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.