fbpx

Skip to Content

Category Archives: taşımacılık haberleri

Uluslararası Ofis ve Ev Taşımacılığı

Lojistik sektörünün en güvenilir firması olan Seray Trans taşımacılığı en profesyonel bir biçimde yürütmektedir. Özellikle dinamizmine güvendiğimiz personelimiz insan ilişkileri konusunda kuvvetli bir yapıya sahiptir. Lojistik sektörünün tüm kollarında etkin bir biçimde yer almaya devam eden firmamız kalite politikasını her daim daha da ileriye taşımaktadır. Lojistik hizmetleri ile taşıdığımız tüm ürünlerin belki de insanların hayat tarzları olduğunu unutmadan büyük bir itina ile yapmaktayız. Parsiyel taşımacılık, proje taşıma ve uluslararası taşımacılık kapsamında ofis ve ev taşımacılığı alanında çekirdek kadromuzla sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Hizmet Ettiğimiz Araçlarımız

Yunanistan Taşımacılık alanı için özel olarak dizayn edilmiş araçlarımız ile hizmet ediyoruz. Evden eve nakliyat ve uluslararası ofis ve ev taşımacılığı alanında özenle ambalajladığımız eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Her ay bakımları tam zamanında yapılan araçlarımız tam donanımlı bir yapıya sahiptir. Ürünlerin özelliklerine göre değişik ortam özelliklerine sahip olan araçlarımız özel olarak taşınması gereken eşyalar için ayrı bir titizlik göstermektedir. Bu kapsamda uluslararası ofis ve ev taşımacılığı için 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklindeki tüm ev ve ofis mekan eşyalarını rahatlıkla taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Eşyalarınızın çok ya da az olması önemli bir kriter değildir. Tüm eşyalarınız için aracımız mevcuttur. Ayrıca her iş sonrasında personelimiz tarafından araçların temizliğinin yapılmasına dikkat ediyoruz.

Taşıma İşlemlerimiz

Sizin tüm eşyalarınızın en profesyonel ve hızlı bir biçimde taşınması için uzman bir ekip ile çalışmaktayız. Size ait olan uluslararası ofis ve ev taşımacılığı için önce ekibimiz ev ya da ofisinize gelerek gerekli inceleme ve denetlemeleri yapar. Eşyalarınızın ebatlarına ve kapadığı alana göre ambalajlama ve fiyat belirlemesi yapılır. Fiyat belirleme işlemleri eşyalarınızın kapladığı alana göre belirlenir. Ücret konusunda anlaşıldığı takdirde sizle sözleşme yapılır. Eşyalarınız asansör sistemimiz ile en ücra köşelere kadar girebilir. Daha sonra de-monte ve montaj uzmanlarımız en iyi şekilde eşyalarınızı montalar.

İletişim Seçeneklerimiz

Profesyonel taşıma hizmetinden faydalanmak için www.seraytrans.com adlı sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca telefon numaraları üzerinden de bize ulaşarak personelimiz tarafından kolaylıkla yönlendirilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bizi takip edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

 

 

0 0 Continue Reading →

Taşınırken Eşyalar Nasıl Paketlenmelidir?

Taşınma işlemi herkes için zorlu ve zahmetli bir süreçtir. Sıkıntılı olan bu süreçte bir firma olarak müşterilerimize her türlü desteği sağlıyor ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Taşınma sürecinde işlemlerin başından sonuna kadar tüm süreci deneyimli personelimiz ile yürütüyor ve her konuda müşterilerimize yol gösteriyoruz. Taşınma konusunda en önemli unsurlardan biri taşınırken eşyalar nasıl paketlenmelidir işlemleri oluyor.

0 0 Continue Reading →

Uluslararası Taşımacılıkta Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uluslararası taşımacılık alanında dikkat edilmesi icap eden çok sayıda nokta vardır. İşte bunların başında firmanın kurumsal kimliği gelir. Ne de olsa uluslararası hizmette uzun süreli bir iş yapılması gerekecek ve belki de günlerce ilgili firmaya güvenilmesi icap edecektir. Hal böyle olunca da firmanın muhakkak uzun süredir bu sektörde kendisini ispat etmiş ve müşterilerini yarı yolda bırakmamış bir firma olması lazımdır.

0 0 Continue Reading →

Taşımacılık Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Taşıma Nakliye işlemi son derece özen isteyen önemli bir iştir. Piyasada çok fazla nakliye firması bulunuyor. Bu firmalar müşterilerinin istekleri doğrultusunda özensiz taşımacılık işlemi gerçekleştiriyor. Biz firma olarak tüm işlemleri müşteri memnuniyetini baz alarak büyük bir özveri ile gerçekleştiriyor ve taşıma sırasında hiçbir sorun yaşatmıyoruz. Nakliye işlemi gerçekleştirmek isteyen tüm müşterilerimiz Taşımacılık yaparken nelere dikkat edilmeli konusunu en ince detayına kadar araştırmalı ve bu şekilde gerçekleştirmelidir.

0 0 Continue Reading →

Depolama Çözümleri

Seray Uluslararası Taşımacılık, depolama ile bir dünya markası olan www.seraytrans.com sitesi, yine yeni depolama teknikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Geçen yıl özellikle soğuk depolama ve saklama teknikleri ile çoğu müşterinin dikkatini çekmeyi başarabilmişti. Şimdilerde ise yeni havalandırma delikli cesur bir görüntüye ev sahipliği yapıyor. Özellikle büyük alış veriş merkezlerinin aldığı bu ürün oldukça güvenilir. Öyle ki çoğu dondurulması gereken yiyecekleri oldukça kolay ve hızlı bir şekilde dondurabiliyor.

0 0 Continue Reading →