Taşıma Nakliye işlemi son derece özen isteyen önemli bir iştir. Piyasada çok fazla nakliye firması bulunuyor. Bu firmalar müşterilerinin istekleri doğrultusunda özensiz taşımacılık işlemi gerçekleştiriyor. Biz firma olarak tüm işlemleri müşteri memnuniyetini baz alarak büyük bir özveri ile gerçekleştiriyor ve taşıma sırasında hiçbir sorun yaşatmıyoruz. Nakliye işlemi gerçekleştirmek isteyen tüm müşterilerimiz Taşımacılık yaparken nelere dikkat edilmeli konusunu en ince detayına kadar araştırmalı ve bu şekilde gerçekleştirmelidir.

Kaliteli Taşımacılık İşlemleri

Taşınma işi bir plan halinde yürütülmelidir. Tüm işlemler büyük bir özveri ile sırasıyla birbirini takip etmelidir. Taşımaya başlamadan önce yapılan plan doğrultusunda ilerlenmeli ve müşteri istekleri dikkate alınmalıdır. Tüm bunlar baz alınarak nelere dikkat edilmeli konusu hakkında müşteriye detaylı bilgi verilmelidir. Taşıma işlemi öncesi mutlaka müşteriye ekspertiz hizmeti sağlanmalı. Biz sorunsuz hizmet için ilk etapta ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayarak müşteriye sorun yaşatmıyoruz. Tüm detaylar öncesinde konuşulduğu ve sözleşme yapıldığı için işlemler sorunsuz ilerlemektedir.

 

Faaliyetlerimiz arasında bulunan Uluslararası sektörde en sorunsuz gerçekleşen işlemler arasında bulunuyor. Sektöründe global anlamda tanınan firmalar arasında yer alan firmamız bu kapsamda marka olmuş durumda. Hizmet sağladığımız ülke sayısı, araç filomuz ve ayrıcalıklı hizmetimiz ile bu konuda hizmet veren en iyi markalar arasında yer alıyoruz. Faaliyetlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için www.seraytrans.com adresi üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve gerekli bilgiyi temin edebilirsiniz. Ayrıca tüm müşterilerimize hizmet sağlarken nelere dikkat edilmeli konusunda gerekli bilgiyi paylaşarak daha sonra mağdur olmamalarını sağlıyoruz.

Araç Filomuz ve Hizmetlerimiz

1998 yılından beri sektörde emin adımlarla yoluna devam eden firmamız lojistik konusunda dünyanın neredeyse her noktasına nakliye, lojistik  hizmeti sunuyor. En uygun fiyat garantisi altında güven veren bir firma olarak, sizlere en iyi hizmet garantisini temin ediyoruz. Ödemelerinizi istediğiniz gibi gerçekleştirerek hizmet alabilirsiniz. Uluslararası işlemlerinde büyük Tırlarımız ile tüm eşyalarınız güvence altına alınıyor. Tüm taşınmasını istediğiniz eşyalar için taşıma sigortası düzenleyerek size daha iyi ve gelişmiş hizmet sunuyoruz.

Dünya Standartlarında Üstün Hizmet

Dünya standartlarında bir hizmet almak için mutlaka sunduğumuz hizmetlere göz atmanız gerekiyor. Özellikle yurt dışına gidecek ürününüz varsa ve taşıma esnasında sorun yaşanmamasını istiyorsanız sizinle en iyi şekilde iletişim kurarak daha kaliteli hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızda yabancı dil bilen personellerimiz mevcuttur. Size her konuda gerekli yardımı sunacağımız gibi,  alanlarda detaylı bilgi veriyoruz. Teknolojik alt yapımız sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetler % 100 sigortalı taşıma, kapıdan kapıya taşıma ve uydu üzerinden araç takibi gibi sistemler ile hizmet sunuyoruz. Romanya taşımacılık hizmetimiz için yazıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz.