Taşınma işlemi herkes için zorlu ve zahmetli bir süreçtir. Sıkıntılı olan bu süreçte bir firma olarak müşterilerimize her türlü desteği sağlıyor ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Taşınma sürecinde işlemlerin başından sonuna kadar tüm süreci deneyimli personelimiz ile yürütüyor ve her konuda müşterilerimize yol gösteriyoruz. Taşınma konusunda en önemli unsurlardan biri taşınırken eşyalar nasıl paketlenmelidir işlemleri oluyor.

Taşınma sırasında eşyaların özenli şekilde paketlenmesi ve eşyalara yapılan sigorta, sorunsuz taşımacılık için ilk adımı oluşturuyor. Eşyaların düzen içerisinde paketlenmesi hem kolay taşıma sağlar hem de eşyaların zarar görme riskini ortadan kaldırır. Aynı zamanda hızlı bir şekilde düzenli yerleşme imkanı sunar.

Önemli Ve Değerli Eşyalarınızı Ayırın

Taşınma sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, önemli olan eşyaların ayrılmasıdır. Değer verdiğiniz ve sizin için önemli olan eşyalarınızı diğer eşyalardan ayırmanız en doğrusu olacaktır. Bu şekilde değeri olan eşyalarınızın taşınmasında büyük özveri gerekir. Biz firma olarak eşyalarınıza gerekli özeni ve değeri gösteriyoruz, sorun yaşamamanız için size taşınırken eşyalar nasıl paketlenmelidir konusu hakkında detaylı bilgiyi sağlıyor ve size bu konuda yardımcı oluyoruz.

Mobilya Ve Beyaz Eşyanın Paketlenmesi

Taşıma sırasında en fazla dikkat isteyen eşyalar arasında mobilyalar ve elektronik eşyalar gelmektedir. Bu eşyaların paketlenmesi sırasında özen en önemli unsurdur. Eşya paketleme işlemi siz değerli müşterilerimiz kadar bizim de önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Paketleme sırasında tüm eşyaların ayrı ayrı sınıflandırılması ve paketlenmesi oldukça önemlidir. Taşınırken eşyalar nasıl paketlenmelidir diye merak eden müşterilerimiz için, tüm eşyalar ilk olarak kendi aralarında sınıflandırılır. Paketleme işlemi balonlu naylon denilen ürün ile tüm çevresi zarar görmeyecek şekilde sarılır. Eşyaların zarar görmeden taşınması için balonlu naylon ile birkaç defa sarılması gerekiyor. Beyaz eşyalar ise özel straforlar sayesinde darbelere karşı koruma altına alınır ve sorunsuz taşıma gerçekleşir.

Eşyalara Sigorta Yapılması

Eşyaların taşınmasında paketlenme kadar sigorta yapılması da oldukça önemlidir. Eşyalara yapılan sigorta ile zarar görmesi halinde zararınız karşılanır. Sorunsuz taşıma işlemi gerçekleştirmek isteyen müşterilerimize özellikle Seray Uluslararası taşımacılık kapsamında eşyalarına mutlaka sigorta yaptırmasını tavsiye ediyor ve biz firma olarak bunu destekliyoruz. Taşınırken eşyalar nasıl paketlenmelidir ve sigorta hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için internet adresimiz olan www.seraytrans.com adresini ziyaret ederek gerekli bilgiyi temin edebilirsiniz. Hizmetlerimiz ve sağladığımız avantajlar hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Sağladığımız Hizmetler

Lojistik, Depolama ve Paketleme işlemleri için size en iyi hizmeti sağlayan firmamız uluslararası taşımacılık sektöründe en iyi firmalar arasında gösteriliyor. Kurulduğu günden bu güne balkan ülkeleri dahil taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Türkiye dahil 8 ülkede acente ağlarımız bulunuyor. Modern filosu ve çok dil bilen personeli ile insan kaynaklı ve müşteri odaklı hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Uluslararası taşımacılık güvencesi altında sevkiyatı planlar ve gerektiği zaman gerektiği yerde istenilen tüm koşulları sağlayarak müşteriye ulaştırılmasını sağlar.