Lojistik sektörünün en güvenilir firması olan Seray Trans taşımacılığı en profesyonel bir biçimde yürütmektedir. Özellikle dinamizmine güvendiğimiz personelimiz insan ilişkileri konusunda kuvvetli bir yapıya sahiptir. Lojistik sektörünün tüm kollarında etkin bir biçimde yer almaya devam eden firmamız kalite politikasını her daim daha da ileriye taşımaktadır. Lojistik hizmetleri ile taşıdığımız tüm ürünlerin belki de insanların hayat tarzları olduğunu unutmadan büyük bir itina ile yapmaktayız. Parsiyel taşımacılık, proje taşıma ve uluslararası taşımacılık kapsamında ofis ve ev taşımacılığı alanında çekirdek kadromuzla sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Hizmet Ettiğimiz Araçlarımız

Yunanistan Taşımacılık alanı için özel olarak dizayn edilmiş araçlarımız ile hizmet ediyoruz. Evden eve nakliyat ve uluslararası ofis ve ev taşımacılığı alanında özenle ambalajladığımız eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Her ay bakımları tam zamanında yapılan araçlarımız tam donanımlı bir yapıya sahiptir. Ürünlerin özelliklerine göre değişik ortam özelliklerine sahip olan araçlarımız özel olarak taşınması gereken eşyalar için ayrı bir titizlik göstermektedir. Bu kapsamda uluslararası ofis ve ev taşımacılığı için 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklindeki tüm ev ve ofis mekan eşyalarını rahatlıkla taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Eşyalarınızın çok ya da az olması önemli bir kriter değildir. Tüm eşyalarınız için aracımız mevcuttur. Ayrıca her iş sonrasında personelimiz tarafından araçların temizliğinin yapılmasına dikkat ediyoruz.

Taşıma İşlemlerimiz

Sizin tüm eşyalarınızın en profesyonel ve hızlı bir biçimde taşınması için uzman bir ekip ile çalışmaktayız. Size ait olan uluslararası ofis ve ev taşımacılığı için önce ekibimiz ev ya da ofisinize gelerek gerekli inceleme ve denetlemeleri yapar. Eşyalarınızın ebatlarına ve kapadığı alana göre ambalajlama ve fiyat belirlemesi yapılır. Fiyat belirleme işlemleri eşyalarınızın kapladığı alana göre belirlenir. Ücret konusunda anlaşıldığı takdirde sizle sözleşme yapılır. Eşyalarınız asansör sistemimiz ile en ücra köşelere kadar girebilir. Daha sonra de-monte ve montaj uzmanlarımız en iyi şekilde eşyalarınızı montalar.

İletişim Seçeneklerimiz

Profesyonel taşıma hizmetinden faydalanmak için www.seraytrans.com adlı sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca telefon numaraları üzerinden de bize ulaşarak personelimiz tarafından kolaylıkla yönlendirilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bizi takip edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.