Uluslararası taşımacılık alanında kaliteli hizmetler sunabilmek için gelişmiş bir düzen içerisinde sistematik bir şekilde ilerleyen çalışmalar ortaya çıkarmak gereklidir. Seray trans bu alanda yurt dışına açılan kapınız olmakta, ulaşım departmanı olarak tüm ihtiyaçlarınıza birebir cevaplar sunan hizmetler verebilmektedir. Balkan ülkelerine yapılan taşımacılık hizmetleri ile ithalat ve ihracat alanında Yunanistan taşımacılık hizmetleri ile adresten alıp varacağı adrese kadar uydu takibi ile izlenilen araçlarla güvenli ve zamanında teslimatlar yapılmaktadır.

Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık Alanında 17 Yıllık Tecrübe ile Sizlere Hizmet Sunmaktayız!

Sistem olarak günlük sevkiyat planları bulunmakta toptan ya da Yunanistan parsiyel taşımacılık çıkışları ile her ihtiyaca özel hizmetler oluşturulmaktadır. Bireysel anlamda ev ve ofis taşımacılığı hizmetleri sunulmakta kapıdan kapıya güvenli ve hızlı hizmetler sunulmaktadır. Özellikle gümrük alanlarında prosedürlerle vakit kaybı yaşanmaması için yılların tecrübesi ve profesyonelliği ile oluşturulan gümrük çözümleri kullanılmaktadır.

Fuar ve proje taşımacılığı alanında da parsiyel hizmetler hem ekonomik seçenekler olmakta hem de hız ve sorunsuzluk özellikleri ile de toptan taşımacılık hizmetleri ile aynı kaliteyi taşımaktadır. Ayrıca fuar planlamaları ile de tecrübesini genişlettiği hizmet alanlarında da gösteren firma, her alanda pratik çözümleri ile güvenli olmanın yanında sorunsuzluk özelliklerinde çalışmalar ortaya koymaktadır.

Sigortalı taşımacılık hizmetleri de sunan firma Yunanistan nakliye alanında gönül rahatlığı ile kurumsal kategoride de yatırımınız olarak gördüğünüz pek çok ürünü ve eşyayı güvenle taşıyabilmektedir. İç nakliye alanında da profesyonel kalitesi ile hizmetler sunan firma geniş araç filosu ve dünya çapında geniş acente ağları ile ithalat ve ihracat alanında firmanıza sorunsuz ulaştırma imkânları oluşturabilecektir. Deneyimli ve alanında uzman personeli ile dünya standartlarında hizmetler sunulmaktadır. İngilizce, yunanca bilen elemanları sayesinde karşılaşılan olumsuzluklar karşısında anında çözümler üretilebilmekte, ülke dışında danışmanınız olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler üretebilmektedir.

Diğer hizmetlerimizi sitemiz üzerinden bulunan “Hizmetlerimiz” sayfasından detaylı bir şekilde inceleye bilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı ve kapsamlı bilgiyi 5 dilde uzman ekip arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.

“Seraytrans; Balkan ve Doğru Avrupa ülkelerinde Nakliye, Komple ve Parsiyel Taşımacılık Hizmetlerinde lider kuruluş.”