Uluslararası taşımacılık alanında kaliteli hizmetler sunabilmek için gelişmiş bir düzen içerisinde sistematik bir şekilde ilerleyen çalışmalar ortaya çıkarmak gereklidir. Seray trans bu alanda yurt dışına açılan kapınız olmakta, ulaşım departmanı olarak tüm ihtiyaçlarınıza birebir cevaplar sunan hizmetler verebilmektedir. Balkan ülkelerine yapılan taşımacılık hizmetleri ile ithalat ve ihracat alanında Yunanistan taşımacılık hizmetleri ile adresten alıp varacağı adrese kadar uydu takibi ile izlenilen araçlarla güvenli ve zamanında teslimatlar yapılmaktadır.

Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık Alanında 17 Yıllık Tecrübe ile Sizlere Hizmet Sunmaktayız!

Dünyanın vazgeçilmez unsurları arasında yerini almış olan uluslararası ticaret bir zorunluluk haline gelmiştir. Uluslararası yapılan ihracat ve ithalatlar sayesinde ülkelerin ticaret hacimleri belirlenmektedir. Türkiye’nin üreten ve tüketen bir nüfusa sahip olmasından dolayı ihracat ve ithalatta önemli bir konumdadır. Sınır komşumuz olan Yunanistan ile de bu alışverişler sıklıkla yapılmaktadır. Genel olarak kara yolu taşımacılığı ile Yunanistan nakliyat çalışmaları yapılmaktadır. Yunanistan nakliyecileri arasında önemli bir konumda yerini almış, yaptığı farklı ve özel çalışmalarla dikkat çeken, firmamız Seray Trans; Yunanistan taşımacılık konusunda pek çok rakibini geride bırakmıştır.

Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe yerini sağlamlaştırmış olan Seray Trans, gerek ülke içi gerekse Yunanistan ve Bulgaristan uluslararası taşımacılık başta olmak üzere pek çok ülke firma öncü olmuştur. Sınır komşumuz olan Yunanistan ile de lojistik faaliyetlerinde bulunmaktadır. Yunanistan taşımacılık, her türlü donanıma ve bilgiye sahip kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Türkiye Yunanistan arası taşıma hizmeti, belirli günlerde depolardan çıkış yaparak nakliye hizmeti sunulmaktadır. Yunanistan ağır nakliyat, Yunanistan frigo taşımacılık ve Yunanistan parsiyel nakliyat alanlarında kesintisiz hizmet sunmaktadır. İhraçat ve ithalat alanlarında Yunanistan taşımacılık hizmeti verirken alınan adresten başlayarak varılacak adrese kadar uydu takibi ile izlenen araçlarla zamanında ve güvenli bir teslimat gerçekleşmektedir.

Yunanistan lojistik firması olarak, Yunanistan’dan ülkemize ithal edilen ve ülkemizde Yunanistan’a ihraç edilen yüklerin nakliyesine yapabilecek yüksek kapasiteli taşıma araçlarına ve tecrübeli, bilgili şoförlere sahiptir. Türkiye Yunanistan nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen firma olarak önemli aşamalar kat etmenin gururunu yaşıyoruz ve uluslararası nakliye hizmetlerinde yeni teknolojileri takip ederek en güncel yeniliklerle sizlere hizmet vermekteyiz.  Yunanistan taşımacılık hizmetiyle hem ülke ekonomisine katkıda bulunuyor hem de istihdamı sağlamak amacıyla yenilikleri takip etmekteyiz.

17 Yıllık Tecbüresi İle Yunanistan Lojistik Firması

Günlük sevkiyat planları bulunmakla beraber toptan veya Yunanistan parsiyel nakliyat çıkışlarıyla ihtiyacınıza özel olarak hizmetler oluşturulmaktadır. Yunanistan taşımacılık hizmeti ile ihracat ve ithalat ürünlerinin haricinde bireysel ve ofis taşımalarınızda da sizlere yardımcı olmaktayız. Gümrük alanında prosedür sorunlarının ve vakit kaybı yaşanmaması için uzun yılların tecrübe ve profesyonelliği ile gümrük çözümleri kullanılmakta ve Yunanistan kara yolu nakliye hizmeti gerçekleşmektedir.

Fuar ve proje taşımacılığı alanında da Yunanistan parsiyel nakliyat hizmeti ile ekonomik, hızlı ve sorunsuz özellikleri ile yüksek kalitede hizmer vermektedir. Yunanistan taşımacılık hizmetinde pratik çözümleri, güvenilir olması ve sorunsuzluk özellikleri ile, Yunanistan kara yolu nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmuştur. Yunanistan nakliyat hizmeti başta olmak üzere yurt dışı ve yurt içi taşımacılıkta sigortalı taşımacılık hizmeti sunmasyla gönül rahatlığı ve güvenle pek çok ürün ve eşyayı taşıyabilmektedir. Profesyonel kalitesi ile taşımacılık hizmeti sunan Seray Trans, Yunanistan tır nakliyeleri hizmetini gerçekleştirirken geniş araç filosu ile ürünlerinizin ve eşyalarınızın firmanıza sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Deneyimli ve alanında uzman personeli sayesinde dünya standartlarında hizmetler sunmaktadır ve ayrıca Yunanca bilen personeli sayesinde Yunanistan taşımacılık hizmeti süresince yaşanabilecek her türlü sorun kolaylıkla çözümlenebilecek ve istediğinize yönelik çözümler getirilecektir.

Hızlı ve Güvenli Türkiye Yunanistan Nakliye Firması

Yunanistan nakliyat faaliyetlerine uzun yıllardır olan tecrübe ve bilgi birikimi ile çalışmalar yapmakta ve uluslararası lojistik yapan firmalar arasında yerini muhafaza etmektedir. Uluslarası kara yolu taşımacılığı sektöründe yoğun ilişkiler içinde bulunduğu ülkelerin ilk sıralarında Yunanistan yer almaktadır. Türkiye ve Yunanistan arasında yapılan ticari sözleşme ve anlaşmalara bağlı kalınarak yapılan Yunanistan lojistik hizmeti; kararlılıkla, güvenle ve uzun yılların bilgi birikimi ile sürdürülmektedir.  Yunanistan’ın farklı bölge ve şehirlerine ihraç edilen ürün veya eşyaların taşımacılık faaliyetlerine başarı ile devam etmekteyiz.

Yunanistan parsiyel nakliyat, frigo taşımacılık ve eşya taşımacılık gibi tüm yük gruplarında uygun araçlarla taşımacılık faaliyetlerini devam ettirmektedir. Uluslararası taşımacılık yapan firmalar arasından yaptığı çalışmalarla ön plana çıkmıştır ve taşımacılık sektöründe en çok tercih edilen firma haline gelmiştir.

Yunanistan nakliyat hattında, tır taşımacılığı yaparak haftanın belirli günleri veya sizin ihtiyacınıza göre belirlenen günlerde uluslararası taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Her ağırlık ve ebattaki ürün ve yüklerinizi Yunanistan’ın pek çok şehrine ve bölgesine Yunanistan lojistik hizmeti ile teslim ederek sorunsuz ve güvenli bir şekilde teslimatınız gerçekleşecektir.

Taşımacılık sektörde en çok tercih edilen uluslararası taşımacılık firması olan Seray Trans, yüksek teknolojili araçları, güvenli olması ve uzman ekibi sahip olması nedeniyle Yunanistan nakliye hizmeti günlerini arttırmıştır. Yüksek kalite ve ekonomik fiiyatlarla Yunanistan parsiyel taşımacılık hizmetinde aracı tam doldurma gerekliliği yoktur, birkaç müşteri birleşerek eşya ve ürünleriniz aynı araçla yolculuk edebilecektir.

Yunanistan ve Sırbistan uluslararası taşımacılık başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerinde taşımacılık, nakliye ve parsiyel hizmetlerinde lider kuruluş olan Seray Trans olarak, yüksek kalitte ve uygun fiyat ayrıcalığı sayesinde ürünlerinizin,  eşyalarınızın, mallarınızın güvenli ve hızlı olarak belirlenen adrese teslimatını sağlamaktayız. Farklı ihtiyaçlarına yönelik depo kullanma imkanı da sunan Seray Trans, uluslararası olduğu kadar yurt içi taşımacılıkta da yılların bilgi birikimi ile garantili hizmetler vermektedir. En yeni teknolojisi kullanarak taşımacılık hizmeti verirken uydu aracılığı ile tırlar takip edilmekte ve gerekli bilgiler müşteriyle paylaşılmaktadır. Böylece güvenli ve hızlı bir teslimat süreci gerçekleşmektedir. Uluslararası taşımacılık hizmetinde uygun fiyatları ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Daha fazla bilgi ve fiyat için bizimle irtibata geçebilirsiniz.